Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Are you sure you want to delete?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati?
