Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Off
is: Af
