Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Off
ka: გამორთვა
