Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Off
mr: बंद
