Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Subscribe
af: Skryf in

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig
