Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ
