Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць
