Google Groups (4.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Off
ca: Inactiu
