Google Groups (4.0.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: On
de: An

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Off
de: Aus

en: Group Name
de: Gruppenname

en: Google Groups
de: Google-Newsgruppen

en: Registration Form
de: Registrierung

en: Checked by default
de: Grundsätzlich aktiviert

en: Force default
de: Standard erzwingen

en: Are you sure you want to delete?
de: Möchten Sie dies wirklich löschen?

en: Authorize
de: Autorisieren

en: Group Id
de: Gruppen-ID
