Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Off
el: Κλειστό

en: Are you sure you want to delete?
el: Είστε σίγουροι πως Θέλετε να διαγράψετε;
