Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Off
es: Desactivado

en: Group Name
es: Nombre de grupo

en: Registration Form
es: Formulario de Registro

en: Are you sure you want to delete?
es: ¿Seguro que desea eliminar?
