Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin
