Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Off
fr: Désactivé

en: Group Name
fr: Nom du groupe

en: Registration Form
fr: Formulaire d'inscription

en: Are you sure you want to delete?
fr: Êtes-vous sûr de vouloir supprimer ?

en: Authorize
fr: Autoriser
