Google Groups (4.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Off
he: כבוי
