Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Group Name
kn: ಸಮೂಹದ ಹೆಸರು
