Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن
