Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Off
lv: Izslēgts
