Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Off
nl: Uit

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Default:
nl: Standaard:

en: Authorize
nl: Autoriseren
