Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: سجل

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Off
fa: خاموش
