Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Subscribe
pt: Assinar

en: On
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Off
pt: Desligado

en: Checked by default
pt: Marcado por padrão

en: Are you sure you want to delete?
pt: Você tem certeza que deseja apagar?
