Google Groups (4.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Off
sv: Av

en: Registration Form
sv: Registreringsformulär

en: Are you sure you want to delete?
sv: Är du säker på att du vill radera?

en: Authorize
sv: Godkänna
