Google Groups (4.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین
