Google Image Sitemap (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor
