Google Image Sitemap (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Url
bn: ইউআরএল
