Google Image Sitemap (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Save
cs: Uložit

en: Nevermind
cs: Budiž
