Google Image Sitemap (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου
