Google Image Sitemap (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Save
eo: Konservu

en: Url
eo: URL
