Google Image Sitemap (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Save
gl: Gardar

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio
