Google Image Sitemap (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Save
he: שמירה

en: Url
he: כתובת url
