Google Image Sitemap (2.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Save
hu: Mentés

en: Url
hu: Webcím

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Nevermind
hu: Nem számít
