Google Image Sitemap (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Save
jv: Simpen
