Google Image Sitemap (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Save
kk: Сақтау
