Google Image Sitemap (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Url
ku: به‌سته‌ر
