Google Image Sitemap (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Save
mr: संरक्षीत
