Google Image Sitemap (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Save
tr: Kaydet
