Google Image Sitemap (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Save
bs: Sačuvaj
