Google Image Sitemap (2.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
