Google Image Sitemap (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Save
fa: ذخیره

en: Url
fa: نشانی
