Google Image Sitemap (2.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Save
is: Vista

en: Url
is: Vefslóð
