Google Image Sitemap (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Save
it: Salva

en: Nevermind
it: Non preoccuparti
