Google Image Sitemap (2.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Url
mn: Хаяг
