Google Image Sitemap (2.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Url
oc: URL
