Google Image Sitemap (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Url
ro: URL
