Google Image Sitemap (2.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Save
ru: Сохранить

en: Url
ru: Url-адрес

en: Sitemap
ru: Карта сайта

en: Nevermind
ru: Никогда
