Google Image Sitemap (2.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Save
sk: Uložiť

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Nevermind
sk: Nevadí
