Google Image Sitemap (2.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Save
sl: Shrani
