Google Image Sitemap (2.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Save
te: భద్రపరచు
