Google Image Sitemap (2.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Url
hi: URL
