Google Image Sitemap (2.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Save
ja: 保存

en: Url
ja: URL

en: Sitemap
ja: サイトマップ

en: Nevermind
ja: 何でもない
