Google Image Sitemap (2.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: Save
pt: Salvar

en: Url
pt: URL

en: Nevermind
pt: Deixa pra lá

en: Do you want to delete %id?
pt: Você deseja apagar %id?

en: Only do this if you are sure!
pt: Somente faça isso se tiver certeza!
